Morbark  |  SKU: HZ48-66MCB
48" 58" 66" Morbark Horizontal Carbide Anvil
Shipping calculated at checkout.
Delivery and Shipping
Description
HZ48-66MCB  58" & 66" Morbark Horizontal Anvil, Smith Sawmill Service
Morbark